Coś o mnie...:)

  • Szycie miarowe ubrań w dobrym stylu- Agnieszka Kułakowska
    Szycie miarowe ubrań w dobrym stylu- Agnieszka Kułakowska
  • Agnieszka Kułakowska
    Agnieszka Kułakowska

Witam serdecznie mam na imię Agnieszka

 

Pracownia KAGI, to ja, moje pomysły, inspiracje, wariacje, realizacje pomysłów moich wspaniałych Klientów. Wcześniej pod nazwą Rekatoria. 

Skończyłam Technikum Odzieżowe w Białymstoku. Jestem technikiem odzieżowym.  

Zarówno studnia, jak i  późniejsza praca nie była związana z krawiectwem. 

         Jednak przeznaczenie mnie dopadło, bo szycie to w genach mam ;). 

 

Ale od początku...., zacięcie do krojenia, malowania, klejenia, szycia i innych manualnych prac (z kuciem ścian włącznie) miałam od dzieciństwa. 

Trochę rzeczy mamie zmarnowałam przycinając sukienki, firanki, zwłaszcza pod osłoną nocy:). Raz znaleziono u mnie nożyce pod poduszką, zapewne po nocnym buszowaniu:). 

Szyć na miarę zaczęłam jeszcze w szkole średniej, najpierw dla siostry, jej koleżanek, znajomych .. i tak naturalnie poszło. A nawet nie szukałam zleceń. 

Po studiach pracowałam w firmie deweloperskiej, w której zajmowałam się nieruchomościami komercyjnymi(gruntami). Zdobyłam licencję pośrednika w obrocie nieruchomościami, odbyłam warsztaty trenerskie Trenerów Biznesu oraz wiele innych szkoleń. Organizowałam kursy językowe oraz szkolenia współtworząc Centrum Szkoleniowe. 

 Po latach na nowo odkryłam pasję do szycia, tworzenia nowych ubrań  ale zupełnie inaczej, dojrzalej, jako rzemieślnik. Sama nie wiem dlaczego od tego ociekałam, skoro daje to to tyle przyjemności i satysfakcji. I świadomość tego, że moja praca jest komuś potrzebna dodaje energii. 

 

Uwielbiam wyzwania, nowe projekty również przestrzenne i niezwiązane z ubraniami, dzięki którym cały czas się rozwijam. Cały czas doskonalę techniki, oswajam nowe materiały i sposoby wykończenia. Opracowuję szablony, konstrukcje, odszywam prototypy ubrań dla nowych projektantów i marek oraz kolekcje dyplomowe i zaliczeniowe. 

Szycie jest dla mnie tak naturalne, jak oddychanie i tak samo potrzebne do życia:).

Praca z Klientem podczas szycia za każdym razem jest niezwykłą przygodą. 

Uwielbiam prowadzić indywidualne lekcje szycia. Przekazywanie swojego doświadczenia, trików, metod szycia, których uczyłam się przez lata jest tak niesamowicie przyjemne. Czas spędzony z moimi uczniami pędzi jak szalony, bo w miłej atmosferze zawsze tak jest. 

W wolnym czasie lubię czytać książki, rysować, słuchać muzyki (moje uzależnienie), uprawiać  sport. Uwielbiam fotografię, zwłaszcza czarno-białą oraz moje koty.

 

Jeśli macie pytania dotyczące współpracy, realizacji projektów, szycia na miarę, szukacie porady na temat tworzenia nowej marki odziezowej, potrzebujecie odszyć pierwowzory odziezy i wykonać ich szablony, to zapraszam do kontaktu. 

Jesli masz projekt, który jest związany z szyciem, ale to coś nietypowego co nie jest ubraniem. To równiez zapraszam. LUBIĘ WYZWANIA!

Chętnie doradzę, odpowiem na pytania, zrealizujemy wspólnie ciekawe, nietuzinkowe projekty. 

Zapraszam serdecznie

Aga (KAgi)