KOPIA czy ORYGINAŁ

Porady krawieckie » KOPIA czy ORYGINAŁ

  • bespoke tailoring
    bespoke tailoring
  • spodnie w kratę
    spodnie w kratę
  • spodnie na miarę
    spodnie na miarę

 

 

Kopia czy oryginał?  Każdy z nas jest niepowtarzalny w różnych aspektach, to co lubimy, jakie kolory, smaki, ubrania też. 

    Chyba żadna kobieta nie lubi żeby na tej samej uroczystości zobaczyć inna kobietę w tej samej sukience;(. Niestety kupując ubranie w sklepie, zwłaszcza w dużych sieciówkach, przez internet jest bardzo duża szansa spotkać kogoś w tym samymy ubraniu. Na tym to polega opłacalność dużych produkcji, szwalni, że produkuje się te same modele w tych samych kolorach w masowych ilościach. 

 W szyciu na zamówienie nie będzie okazji żeby zobaczyć inna osobę w takim samym ubraniu. Materiał może być podobny ale nigdy nie będzie to samo. Na każdym etapie szycia masz wpływ na wszystkie detale Twojego ubrania. Materał, wzór, kolor, dodatki, guziki- wszystko tak jak lubisz. W tym przypadku spodnie wykonane z wełny w kratę. Wykończone ceglastą bawełnianą tkaniną: odszycie dołu nogawek (po podwinięciu widać kontrastowy materiał), worki kieszeni, wewnętrzna strona paska, guziki z macicy perłowej (brązowe). 

 Zamawiając ubranie na wymiar masz pewność, że będzie idealnie dopasowane do Twojej sylwetki, możesz mieć kieszenie jakie lubisz odpowiedniej głębokości, coś dodatkowego czego brakuje Ci w ubraniach ze sklepu. Możesz pokazać swój temperament i styl, swoją unikatowość.

Do ubrania kupionego w sklepie to Ty musisz się dopasować i zaakceptować je, czasami pójść na kompromis.

      Szyjąc ubranie u krawca/krawcowej to ubranie jest dopasowane do Ciebie :)